Ďakujeme a dovidenia!

Milí priatelia, rodičia, knihovníci a všetci nadšenci, ktorí s nami trávili leto. Školský rok je už dávno rozbehnutý vlak a my sme sa v našej letnej stanici ešte nestihli poriadne rozlúčiť a poďakovať.

Ďakujeme vám za vašu ochotu, za príjemné leto v knižniciach aj doma s knihami. Za všetko, čo robíte pre seba aj deti. Dúfame, že ste si cez prázdniny oddýchli a nazbierali kopu síl do tohto kolotoča školských povinností. Možno ste si aj vďaka zapojeným knižniciam, materským a rodinným centrám užili aktívne leto, možno ste si len s nejakou našou odporúčanou knihou poležali na deke a dobre sa pri tom bavili.

Ďakujeme špeciálne knižniciam a všetkým, ktorí pre rodičov vymýšľali skvelý prázdninový program. Veď práve vďaka čítaniu kníh sa efekt prázdninového útlmu výrazne znižuje. Veríme, že všetky vaše aktivity priniesli deťom a rodičom ľahší štart v novom školskom roku.

Skôr než vám ešte poslednýkrát zamávame a takto virtuálne vystískame, poprosili by sme ešte o maličkosť. Aby sme na budúci rok pripravili ďalšiu várku dobrých kníh a zábavy, potrebujeme od vás aspoň pár slov a odpovedí. Prosíme vás teda o vyplnenie skutočne krátkeho (sľubujeme!) dotazníka. Každá jedna odpoveď nám pomôže.

Dotazník pre rodičov:

FORMULÁR

Dotazník pre zapojené knižnice, MC, RC a iné organizácie:

FORMULÁR

Nezabudnite: vidíme sa v lete 2021!

Ešte raz vám ďakujeme. A ak vám bude smutno za knižnými tipmi, navštívte našu Krajinu čitateľov na Instagrame alebo Facebooku.
Alebo sa môžete zastaviť na jednom z blogov šikovných blogeriek, či rovno zájsť do knižnice. Zoznam všetkých našich kamošov nájdete v záložke Partneri.